*alt_site_homepage_image*
*alt_site_homepage_image*
lt
en
2024 vasario 23 d. Dėkojame už bendradarbiavimą Džiaugiamės, kad vis daugiau įstaigų supranta, kokia svarbi yra pranešėjų apsauga ir kaip svarbu skleisti apie tai žinią visuomenei.
2024 vasario 21 d. Susitikimas su Priežiūros institucijų asociacijos narių atstovais Tam, kad pranešėjų apsauga veiktų, kuo daugiau institucijų turėtų nelikti nuošalyje – viešinti galimybę pranešti apie pažeidimų teikimą pagal Pranešėjų apsaugos įstatymą, pranešėjams taikomas pagalbos bei skatinimo priemones. 
2024 vasario 14 d. Dalinamės patirtimi su kolegomis iš užsienio Šiandien Generalinėje prokuratūroje apsilankė 5 Ukrainos Generalinės prokuratūros pareigūnai. Mokomojo vizito metu dalinomės sukaupta praktika. Kolegas ypač domino pranešėjų apsaugos institutas, jo įgyvendinimo praktiniai aspektai Lietuvoje.
2024 vasario 7 d. Skleiskime žinias apie pranešėjų apsaugą kartu Pranešėjų apsauga – nauja sritis Lietuvoje, tačiau teikianti daug naudų tiek pranešantiems asmenims, tiek pačiai valstybei, todėl kviečiame vienytis bendram tikslui – kad kuo daugiau žmonių praneštų apie daromus pažeidimus.
2024 sausio 4 d. Kviečiame registruotis į nemokamus mokymus pranešėjų apsaugos tema Kviečiame įmones, įstaigas registruotis į nemokamus mokymus apie pranešėjų apsaugą.
2023 gruodžio 13 d. Tarptautinė konferencija „Pranešėjų apsauga Europoje: nuo Direktyvos iki praktinių veiksmų“ Slovakijos pranešėjų apsaugos tarnybos prezidentė Zuzana Dlugošová teigė: „Ši konferencija suteikė unikalią platformą skatinti dialogą apie pranešėjų apsaugą ir jos pasekmes. Mes tikime, kad atviri pokalbiai ir dalijimasis patirtimi gali prisidėti...
2023 spalio 4 d. Europos Komisijos ekspertų susitikime Briuselyje Generalinės prokuratūros atstovė pristatė Lietuvos pasiekimus... Pristatome naujausią informaciją kaip Lietuvai sekasi įgyvendinti Direktyvos dėl asmenų, pranešančių apie Sąjungos teisės pažeidimus, apsaugos nuostatas bei kviečiame registruotis į nemokamus Generalinės prokuratūros organizuojamus mokymus...