*alt_site_homepage_image*
*alt_site_homepage_image*
lt
en
2024 gegužės 22 d. Generalinės prokuratūros atstovės dalyvavo susitikime su Ukmergės ligoninės darbuotojais Generalinės prokuratūros atstovės susitiko su VšĮ Ukmergės ligoninės darbuotojais. Kviečiame medicinos įstaigas pasinaudoti galimybe dalyvauti Generalinės prokuratūros organizuojamuose mokymuose pranešėjų apsaugos tema.
2024 gegužės 8 d. Generalinės prokuratūros atstovė dalijosi pranešėjų apsaugos įgyvendinimo praktika Kazachstane Lietuvos praktika ir Generalinės Prokuratūros darbuotojų patirtis pranešėjų apsaugos srityje buvo įvertinta Europos lygiu, pakviečiant mūsų kolegą dalyvauti kaip ekspertą tarptautinėje misijoje padedant diegti Europinius pranešėjų apsaugos...
2024 balandžio 29 d. Susitikime Anykščiuose dalijomės žiniomis apie pranešėjų apsaugos institutą Anykščiuose balandžio 26 d. įvykusio susitikimo metu Generalinės prokuratūros atstovės Gintarė Bliujienė ir Monika Kalinauskienė dalijosi žiniomis apie pranešėjų apsaugos institutą.
2024 balandžio 22 d. 9-oji NEIWA asamblėja: pranešėjai yra geriausias ginklas kovoje prieš korupciją Balandžio 18-19 dienomis Valensijoje įvyko devintasis NEIWA susitikimas, kuriame dalyvavo ir Generalinės prokuratūros atstovė M. Kalinauskienė. Asamblėjos metu buvo priimta Valensijos deklaracija. Deklaracijoje akcentuota pranešėjų apsaugos...
2024 balandžio 15 d. Kviečiame į nuotolinį renginį apie vidinius pranešimų kanalus Kviečiame dalyvauti nuotoliniame renginyje  „Pranešimai apie negeroves: nuo teorijos ir praktikos“, kuris vyks balandžio 23 d. 10.00 val. Renginyje bus kalbama apie vidinius pranešimų kanalus, jų teorinį ir praktinį įgyvendinimą. Į jį kviečiami...
2024 kovo 27 d. Autobusas skatins nelikti abejingiems ir pranešti apie pažeidimus darbe Autobusas skatins nelikti abejingiems ir pranešti apie pažeidimus darbe- nuo balandžio 1 dienos Vilniaus gatvėse važinės autobusas, papuoštas pranešėjų apsaugos instituto reklama.
2024 kovo 13 d. Pranešėjų apsauga 2023 metais Pranešėjų apsaugos statistiniai 2023 metų duomenys - kaip Generalinei prokuratūrai sekėsi įgyvendinti Pranešėjų apsaugos įstatymą.
2024 vasario 23 d. Dėkojame už bendradarbiavimą Džiaugiamės, kad vis daugiau įstaigų supranta, kokia svarbi yra pranešėjų apsauga ir kaip svarbu skleisti apie tai žinią visuomenei.
2024 vasario 21 d. Susitikimas su Priežiūros institucijų asociacijos narių atstovais Tam, kad pranešėjų apsauga veiktų, kuo daugiau institucijų turėtų nelikti nuošalyje – viešinti galimybę pranešti apie pažeidimų teikimą pagal Pranešėjų apsaugos įstatymą, pranešėjams taikomas pagalbos bei skatinimo priemones. 
2024 vasario 14 d. Dalinamės patirtimi su kolegomis iš užsienio Šiandien Generalinėje prokuratūroje apsilankė 5 Ukrainos Generalinės prokuratūros pareigūnai. Mokomojo vizito metu dalinomės sukaupta praktika. Kolegas ypač domino pranešėjų apsaugos institutas, jo įgyvendinimo praktiniai aspektai Lietuvoje.
2024 vasario 7 d. Skleiskime žinias apie pranešėjų apsaugą kartu Pranešėjų apsauga – nauja sritis Lietuvoje, tačiau teikianti daug naudų tiek pranešantiems asmenims, tiek pačiai valstybei, todėl kviečiame vienytis bendram tikslui – kad kuo daugiau žmonių praneštų apie daromus pažeidimus.
2024 sausio 4 d. Kviečiame registruotis į nemokamus mokymus pranešėjų apsaugos tema Kviečiame įmones, įstaigas registruotis į nemokamus mokymus apie pranešėjų apsaugą.