*alt_site_homepage_image*
*alt_site_homepage_image*
lt
en
Generalinės prokuratūros ir Vidaus reikalų ministerijos bei pavaldžių institucijų atstovai... 2024 gegužės 28 d.
Generalinės prokuratūros atstovė   2024 m. gegužės 28 d   dalyvavo tarpinstituciniame susitikime - diskusijoje su Vidaus reikalų ministerijos ir jai pavaldžių  įstaigų atstovais. 
Susitikime dalyvavo Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie VRM, Policijos departamento prie VRM, Viešojo saugumo tarnybos prie VRM, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM, Informatikos ir ryšių departamento prie VRM, Migracijos departamento prie VRM, Asmens dokumentų išrašymo centro prie VRM ir VšĮ Jungtinis techninis sekretoriatas atstovai. 
Susitikimas buvo organizuotas siekiant užtikrinti tinkamą pranešėjų apsaugos VRM pavaldžiose įstaigos įgyvendinimą. Susitikimo metu buvo pristatytos rekomendacijos Vidinių pranešimų apie pažeidimus teikimo kanalų kūrimui ir veiklai, aptarta, kaip įstaigoms sekasi įgyvendinti Lietuvos Respublikos pranešėjų apsaugos įstatymą bei tirti įstaigoje gautus pranešimus apie galimus pažeidimus, buvo diskutuota apie institucijų tarpusavio bendradarbiavimą šioje srityje ir  apie praktines problemas.